دسته بندی دوره ها
جدیدترین دوره ها

کلاس آنلاین آیلتس

بدون امتیاز 0 رای
کلاس آیلتس و آموزش دوره های مرتبط با آن از جمله خدماتی است که در آکادمی خانه آیلتس توسط مدرس حامد زاهدی ارائه می شود. برای شروع کلاس آنلاین آیلتس، تعیین سطح و آزمون ماک اسپیکینگ رایگان از زبان آموزان گرفته می شود.
تماس بگیرید

ریدینگ آیلتس

آموزش ریدینگ آیلتس
بدون امتیاز 0 رای
مدیریت زمان در بخش ریدینگ آزمون آیلتس واقعاً یک چالش مهم است. از آنجا که باید سه متن طولانی را مطالعه کرده و سوالات متعددی را پاسخ دهید، لازم است که با تکنیک‌های مناسب زمان را مدیریت کنید تا به بهترین نتیجه برسید.
1,200,000 تومان

لیسنینگ آیلتس

آموزش لیسنینگ آیلتس
بدون امتیاز 0 رای
بخش لیسنینگ آزمون آیلتس یکی از بخش‌هایی است که بسیاری از داوطلبان با آن مشکل دارند. این بخش از آزمون شامل چهار بخش مختلف می‌شود که شامل شنیداری مکالمات انسانی، مصاحبه‌ها، مکالمات دانشگاهی و مکالمات تصویری می‌شوند.
1,500,000 تومان

اسپیکینگ آیلتس

بدون امتیاز 0 رای
یادگیری تکنیک‌ها و روش‌های مؤثر برای بهبود نمره در بخش اسپیکینگ آیلتس بسیار مهم است. بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس با چهار معیار اصلی ارزیابی می‌شود که شامل Fluency and Coherence (جریان و انسجام گفتار)، Lexical Resource (در دسترس بودن واژگان)، Pronunciation (تلفظ) و Grammar Range and Accuracy (گرامر) می‌شود. در دوره اسپیکینگ آمادگی آیلتس، داوطلبان می‌توانند با تمرین و تکنیک‌های مناسب به بهبود در این معیارها بپردازند.
2,500,000 تومان

رایتینگ آیلتس

بدون امتیاز 0 رای
رایتینگ آیلتس یکی از چالش‌های مهم آزمون آیلتس برای زبان آموزان ایرانی است. چرا که در سیستم آموزشی کشور کمتر به ساختارها و اصول الگویی مهارت نوشتن به زبان انگلیسی پرداخته شده است. شما با خرید پکیج آموزشی رایتینگ آیلتس می توانید به تمامی اصول و تکنیک های آموزن رایتینگ آیلتس مسلط شوید.
4,000,000 تومان
رویدادها
!

هیچ مطلبی یافت نشد

متاسفیم، مطلبی مرتبط با جستجوی شما پیدا نشد.

جدیدترین مقالات
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ieltshouse.org/?p=8112

آکادمی خانه آیلتس

سوالی دارید؟ از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

مشاوره و تعیین سطح رایگان