حامد زاهدی
حامد زاهدی هستم و حدودا هفت سال گذشته را در آموزشگاه های معتبر ایران از جمله ایرانمهر و ایران -اروپا مشغول به تدریس زبان عمومی و آیلتس بودم. در این دوران بیشتر تمرکزم را روی به روز کردن روش های تدریس گذاشتم تا بتوانم با ایجاد فضایی پویا و مهیج و از همه مهم تر قرار دادن زبان آموزها در موقعیت هایی نزدیک به واقعیت، بازدهی زبان آموزها را در کلاس بالاتر ببرم و در این راه از مدرن ترین و استاندارد ترین روش های آموزشی
TBLT (task-based language teaching) , CLT(Communicative language teaching)
بهره بردم چرا که این دو متود آموزشی علاوه بر تمرکز روی مهارت اسپیکینگ، زبان آموزها را در شرایطی نزدیک به واقعیت قرار میدهد که بتوانند از آنچه که آموختند ( از ساختارهای گرامری گرفته تا واژگان جدید) استفاده کنند. به این شکل دانش زبانی زبان آموزها به بهترین شکل ممکن در اسپیکینگ و رایتینگ فعال می شود.
در ارتباط با آزمون آیلتس، بعد از سپری کردن ورک شاپ های تخصصی این آزمون با بهترین مدرسین ایران، مجموعه از جزوات و کتاب های معروف مربوط به این آزمون را در طی چند سال مطالعه و بررسی کردم تا به شناخت بهتری نسبت به این آزمون برسم. یکی از مسائل بزرگی که در این دوران برایم روشن شد، عدم تسلط اکثریت مطلق مدرسین آیلتس نسبت به نحوه نمره دهی و تصحیح درست رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس بود. پس برای درک بهتر امتیاز دهی در این امتحان ، بعد از گذراندن ورکشاپ های تخصصی در این مورد، به عنوان یکی از اگزمینرهای ماک آیلتس در آموزشگاه ایران اروپا به مدت دو سال فعالیت داشتم که در این مدت مسئولیت تصحیح و امتیاز دهی به برگه های رایتینگ و اسپیکینگ کاندیداهای آیلتس را داشتم.